sobota 21. února 2015

Kuchyňské pohádky

"Možná to nevíte, ale v noci kuchyň ožívá a vařečky, hrnečky i lžičky se chichotají, jak si vyprávějí své denní příběhy. Myslíte si, že ve vaší kuchyni žádné pečivo z okna neskáče a neutíká do světa, ovšem třeba jste si toho jen nevšimli. Co může vědět louskáček na ořechy o Popelce? Co si pamatují šípky o Růžence? Jak utrhli převelikou hrušku a kam doputovala neposlušná palačinka? Zaposlouchejte se do rozmarných pohádek, ve které si povídají skleničky a vařečky nebo sušené šípky a stará scvrklá brambora. Všechny se odehrávají v kuchyni nebo aspoň v její blízkosti. Neřekli byste, jak tajemné je to místo."

Brouzdala jsem na Fleru a narazila jsem na tuto knížku. Okamžitě jsem se do ní zamilovala... Dominik ještě pohádky neposlouchá, je to pro něj málo akční, ale já jsem ji musela mít :) Je v ní plno krásných obrázků, které je možné koupit i samostaně. Obsahuje 12 pohádek, některé jsou známé a "kuchyňsky" upravené. 

Zatím si ji přečtu sama a už se těším, až ji budu číst Domíkovi. Když ho tak pozoruju, mohla by ho, vzhledem k jeho zábavě, bavit :)


A jak to máte vy, taky kupujete dětské věci pro sebe?? :)))


Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda, když mi napíšete svůj názor i připomínku :)